JL

JACQUES LEMANS kompanija, kaip ir to paties pavadinimo prekinis ženklas, buvo įsteigta 1975 metais brolių Alfredo ir Norberto Riedlų. Kompanijos pagrindinis biuras isikūręs Austrijoje, laikrodžių gamyba ir surinkimas paskirstytas tarp Šveicarijos, Honkongo bei Kinijos padalinių.

JACQUES LEMANS laikrodžių kokybę bei sėkmę puikiai atspindi tai, kad šio prekinio ženklo laikrodžiais sėkmingai prekiaujama net 120 šalių. Iš kitų prekinių ženklų JACQUES LEMANS išsiskiria tuo, kad net 40 metų yra vienos šeimos valdomas bei puoselėjamas prekinis ženklas.

JACQUES LEMANS garsėja kaip socialiai atsakinga kompanija, ypač daug dėmesio bei paramos skirianti sportui. Remia Austrijos futbolo federaciją, bendradarbiauja su UEFA, EUROLEAGUE futbolo bei krepšinio organizacijomis, remia autosportą ir daugelį kitų sporto šakų. Būtent dėl šios priežasties 2013 metais pasauliniu JACQUES LEMANS ambasadoriumi tapo garsus Holivudo aktorius Kevinas Costneris.

JACQUES LEMANS laikrodžiai kuriami atsižvelgiant į aukščiausios kokybės standartus. Kiekvieno pirkėjo poreikiui kuriamos atskiros laikrodžių kolekcijos: „La Passion“, „Sports“, „Classic“, „High Tech Ceramic“, „Automatic“. Kiekvienas, ieškantis kokybiško, ilgaamžio laikrodžio, neabejotinai ras savo JACQUES LEMANS.

Rašyk
Skambink